fundacja
images/testim/bannertlo.jpg

FUNDACJA TALENT

Jesteśmy organizacją pozarządową prężnie działającą w Polsce i poza zagranicami naszego kraju, od 2004 roku. W ramach naszej ponad 15-letniej działalności zrealizowaliśmy ponad 300 projektów kierowanych do beneficjentów Fundacji Talent, z czego 80 procent było realizowanych ze środków publicznych. Współpracujemy ze znanymi artystami z Polski oraz zagranicy.

W naszej pracy wspierają nas polskie i zagraniczne media. Nasi podopieczni gościli na scenach całego kraju oraz byli zapraszani do takich programow TV jak:

• „Dzień Dobry TVN”
  • „Pytanie na śniadanie”

Prowadzimy w ramach Centrum Doskonalenia Zawodowego najbardziej znany i popularny cykl szkoleń instruktorskich na stopień instruktora tańca HIP HOP, w którym wzięło udział ponad 800 osób, wśród nich uczestnicy i choreografowie takich show jak:

• „You can dance”
  • „Got to dance”
  • „Taniec z Gwiazdami”

• Pomagamy tym, którzy są utalentowani i którzy chcą się rozwijać swoje umiejętności.
  • Organizujemy imprezy lokalne i ogólnopolskie; zapraszamy gości zagranicznych.
  • Szkolimy i organizujemy kursy podwyższające kwalifikacje zawodowe, tym którzy chcą przekazywać swą wiedzę dalej.
  • Edukujemy, prowadzimy warsztaty sportowe i artystyczne.
  • Opiekujemy się tymi, którzy tego potrzebują. Czyli robimy wszystko to, co potrafimy najlepiej.
  • Współpracujemy z: Urzędami Administracji Publicznej, między innymi Urzędem Miasta Poznania, Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego, Miastem Hannover, Miastem Imola, Regionem Emilia Romagna, Miastem Rennes, Krajem Związkowym Dolna Saksonia, Urzędem Miasta Bydgoszczy, Urzędem Miasta Torunia, Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawska-Pomorskiego, Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego, Ministerstwem Sportu, Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwem Edukacji Narodowej, Ambasadą Stanów Zjednoczonych, Ambasadą Republiki Ludowej Chin. Światowymi organizacjami tańca, między innymi Hip Hop International, UDO, EDO, Juste debout, Battle of the year. Mediami ogólnopolskimi i lokalnymi.