dla sponsorów

Dołącz do wspierających Młode Talenty!

Od początku naszej działalności, czyli od powstania w 2004 roku owocnie współpracujemy z samorządami oraz instytucjami kultury na szczeblu krajowym i lokalnym. Zorganizowaliśmy kilkaset wydarzeń w dziedzinie edukacji artystycznej przeznaczonych głównie dla dzieci i młodzieży. Dzięki waszemu wsparciu, nasi podopieczni gościli na scenach całego kraju oraz byli zapraszani do takich programow TV jak:

• „Dzień Dobry TVN”
  • „Pytanie na śniadanie”
  • „Kawa czy Herbata”

Serdecznie zapraszamy wszystkie instytucje oraz organizacje, które chciałyby nawiązać współpracę z naszą Fundacją i zorganizować u siebie oferowane przez nas wydarzenia i audycje edukacyjne. Dzięki waszemu wsparciu prowadzimy w ramach Centrum Doskonalenia Zawodowego najbardziej znany i popularny cykl szkoleń insruktorskich na stopień instruktora tańca HIP HOP, w którym wzięło udział ponad 700 osób, wśród nich uczestnichy i choreografowie takich programow Tv jak:

• „You can dance”
  • „Got to dance”
  • „Taniec z Gwiazdami”

• Pomagamy tym, którzy są utalentowani i którzy chcą się rozwijać swoje umiejętności.
  • Organizujemy imprezy lokalne i ogólnopolskie; zapraszamy gości zagranicznych.
  • Szkolimy i organizujemy kursy podwyższające kwalifikacje zawodowe, tym którzy chcą przekazywać swą wiedzę dalej.
  • Edukujemy, prowadzimy warsztaty sportowe i artystyczne.
  • Opiekujemy się tymi, którzy tego potrzebują. Czyli robimy wszystko to, co potrafimy najlepiej.
  • Współpracujemy z: Urzędami Administracji Publicznej, między innymi Urzędem Miasta Poznania, Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego, Urzędem MIasta Bydgoszczy, Urzędem Miasta Torunia, Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawska-Pomorskiego, Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego, Ministerstwem Sportu, Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwem Edukacji Narodowej, Ambasadą Stanów Zjednoczonych, Ambasadą Republiki Ludowej Chin. Światowymi organizacjami tańca, między innymi Hip Hop International, UDO, EDO, Juste debout, Battle of the year. Mediami ogólnopolskimi i lokalnymi.

Aktualne informacje o naszej działalności regularnie zamieszczamy w mediach społecznościowych i na stronie internetowej. Polecamy również subskrypcję newslettera, aby być zawsze na bieżąco z naszą aktywnością.