Zielone szkoły

Serdecznie zapraszamy placówki szkolne do skorzystania z oferty organizowanych przez naszą Fundację Zielonych Szkół w najlepszym Polskim Ośrodku Wypoczynkowym dla dzieci i młodzieży, mieszczącym się w Lidzbarku (Welskim) na Mazurach.

zs
Nasz ośrodek nastawiony jest głównie na aktywne spędzanie wypoczynku, co gwarantuje Państwu znakomita kadra jak i wyposażenie obiektu.

W ramach ośrodka mamy do dyspozycji dla uczestników m.in: boiska wielofunkcyjne (piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka badminton), kort tenisowy, park linowy, tor dla quadów, scenę plenerową, salę kinową, salę do tańca, kule do zorbingu, tor desko rolkowy, plażę, przestrzeń do gry w paintball itd.
Fundacja Talent jest oficjalnym przedstawicielem na Wielkopolskę ośrodka wypoczynkowego Pod Lipami w Lidzbarku (Welskim).

Tylko w okresie ostatnich 2 lat ośrodek gościł kilka tysięcy dzieci i młodzież z terenu całego kraju jak i z zagranicy, w naszym ośrodku odpoczywały pociechy znanych gwiazd Polskiego kina, telewizji i muzyki. Specjalnie dla młodzieży szkolnej chcącej odwiedzić nasz ośrodek zespół THE PUPILS nagrał piosenkę pt. „Zostań“ której kompozytorem jest Dominik DONIU Grabowski, znany poznański kompozytor rapper, aranżer i producent muzyczny, członek zespołu Ascetoholix który tworzy wraz z Liberem, znany ze swoich własnych przebojów jak i kompozycji dla takich gwiazd jak: Sylwia Grzeszczak, Liber, Mezo, DJ Remo, Peja, Agnieszka Włodarczyk, Ewa Jach. Teledysk do ww piosenki został nakręcony właśnie w ośrodku Pod Lipami.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Zielonych Szkół jak i również z naszym ośrodkiem.

Opis Obiektu:
Ośrodek Wypoczynkowy Pod Lipami mieści się na skraju miasteczka Lidzbark (Welski), w południowo-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego, usytuowany jest w lesie, nad jeziorem Lidzbarskim (50 metrów od plaży miejskiej), oraz na terenie Welskiego Parku Krajobrazowego. Zajmuje 3, 5 ha, jest ogrodzony, oświetlony, strzeżony.

Na terenie Ośrodka znajdują się:
» nowoczesne boisko wielofunkcyjne z nawierzchnią tartanową (kort tenisowy, piłka ręczna, siatkówka)
» boiska do siatkówki plażowej
» boisko do badmintona
» boisko do koszykówki – wykonane z kostki bezfrezowej, doskonałe do jazdy na deskorolkach i rolkach
» boisko do piłki nożnej (30 x 20) – piaszczyste
» park linowy
» plac zabaw
» tor quadowy
» sala dyskotekowa
» świetlice do gier i zabaw podczas niepogody
» krąg do rozpalania ognisk – miejsce piknikowe
» scena plenerowa
» kawiarenka – sklepik

Nowości 2013:
» sala kinowa – multimedialna
» nowoczesne boisko do piłki nożnej ze sztuczną trawą
» boisko do beach soccera
» dwa nowe boiska do siatkówki plażowej
» podwyższony standard budynków hotelowych A, B, C

Oferta Zielonych szkół:
Opcja nr 1
Zielona Szkoła z programem integracyjnym (3 dniowy pobyt, dla przykładu: przyjazd w pon. przed obiadem, wyjazd w środę po śniadaniu):

» Zakwaterowanie w budynkach hotelowych z łazienkami i TV – A, B, C
» W cenie 3 posiłki dziennie, pościel, elementy programu np. integracja na wesoło, bieg z urządzeniem GPS, budowanie tratwy, szkolenie i wyprawa z Nordic Walking, sumo, duże piłkarzyki, piesze wycieczki, wycieczki rowerami turystycznymi, oraz wiele innych atrakcji.
» Przejazd nowoczesnym autokarem na trasie Poznań (placówka szkolna) – Ośrodek Pod Lipami – Poznań (placówka szkolna)
» Ubezpieczenie
» Dla 2 opiekunów na 25 uczestników zakwaterowanie gratis
» Stała opieka pilota/rezydenta w trakcie przejazdu i pobytu w ośrodku

Koszt całkowity przy:
» 25 uczestnikach wynosi: 380 PLN
» 50 uczestnikach wynosi: 310 PLN

W obecnej chwili dysponujemy wolnymi terminami:
» 24-26.04.2013r.
» 6-8.05.2013r.
» 17.06-28.06.2013r.

Opcja nr 2
Zielona Szkoła z programem aktywnym (3 dniowy pobyt, dla przykładu: przyjazd w pon. przed obiadem, wyjazd w środę po śniadaniu):
» zakwaterowanie w budynkach hotelowych A, B, C

W cenie 3 posiłki dziennie, pościel, elementy programu np. integracja na wesoło, bieg z urządzeniem GPS, budowanie tratwy, szkolenie i wyprawa z Nordic Walking, sumo, duże piłkarzyki, piesze wycieczki, wycieczki rowerami turystycznymi, jazda quadami po specjalnie przygotowanym torze, zorbing, strzelnica, paintball, segway oraz ognisko z kiełbaskami.
» Ubezpieczenie
» Dla 2 opiekunów na 25 uczestników zakwaterowanie gratis
» Stała opieka pilota/rezydenta w trakcie przejazdu i pobytu w ośrodku

Koszt całkowity przy:
» 25 uczestnikach wynosi: 420 PLN
» 50 uczestnikach wynosi: 370 PLN

W obecnej chwili dysponujemy wolnymi terminami:
» 24-26.04.2013r.
» 6-8.05.2013r.